Koç bebeği ve genel özellikleri

Etiketler:
Koç bebeği ve genel özellikleri

Doğuştan lider.

Eğer bebeğiniz koç burcu ise ve beklenenden daha erken doğdu ise sakın şaşırmayın. Koçlar beklemeyi hiç sevmezler. Her zaman işlerin çabucak hallolması gerektiğini düşünürler.

Koç çocukları, doğaları gereği tutkulu, yaratıcı ve hareketlidirler. Diğer çocuklardan daha enerjik görünürler. İlk ben yapmalıyım istekleri kolayca diğer çocuklara karşı bir rekabete dönüşebilir.

Şaşırtıcı olarak, koç çocuklar oldukça açık sözlü ve dürüsttür. Ne gördülerse onu söylerler. Hiç çekinmeden sınırları aşma yeteneğine sahiptirler.

Eğer çocuğunuz koç burcu ise ağlama veya öfke krizlerine yabancı değilsinizdir. Evet, koç çocukları duygularını bastırmak konusunda pek de başarılı değillerdir. Ancak bu durumun bir de olumlu yanı vardır; kin tutamazlar. Tepkilerini hemen gösterir ve sonrasında tüm kötü hisleri yok olur.

Koç çocukları yeni projelere başlamak konusunda oldukça heyecanlıdır. Ancak başladıkları işleri sürdürme konusunda zorluk çekebilirler. Onlara sorumluluk sahibi ve istikrarlı olmak konusunda yardım etmeniz gerekebilir.

Ayrıca koç burcu çocuğunuzun enerjisini harcamak için spor aktiviteleri yaptığından emin olun. Bu sayede içlerinde biriken fazla enerjiden kolayca kurtulabilirler. Eğer başkalarıyla rekabet içine girebileceği bir spor seçerseniz daha da iyi olur. Ancak, gerekliyse çocuğunuzun güvenlik ekipmanları kullandığından emin olun çünkü koç çocukları doğaları gereği kazanmayı çok istediklerinden kendilerine zarar verebilirler.

Günün Tarifi
Zeytinyağlı Barbunya
Pişirme süresi: 35 dk
Porsiyon: 4
Zorluk: Orta
tüm tarifler »

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bu hurafelere inanmayın!
Hamilelik döneminde güzelleşen kadının oğlu olur.
neokur.com - Kitap sosyal platformu